Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nová prodejna LIDL Třemošná - demolice objektů

Nová prodejna LIDL Třemošná - demolice objektůNová prodejna LIDL - demolice objektů

V květnu 2020 jsem zahájili demolici stávajících objektů pro firmu LIDL  v Třemošné kvůli vytvoření prostoru pro novou moderní prodejnu.

Demolice spočívala v odstranění tří objektů, jako první byla administrativní budova, kterou opustili zaměstnanci před 20-ti lety ze dne na den.

IMG_3815.JPGIMG_3813.JPGIMG_3812.JPG

 

 

 

 

 

 

                                           Budovu bylo potřeba nejdříve vyklidit, což bylo asi 40t objemného odpadu a fůra ruční práce. Po odstranění nežádoucího odpadu a veškerého vybavení včetně asi 15ti starých počítačů, tiskáren, ledniček  a podobných pokladů jsme mohli zahájit strojní demolici.

IMG_4017.jpg                                                             IMG_4018.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako další bylo potřeba odstranit starou úpravnu vody pro zpracování kaolinu. Budova byla plná technologií, potrubí a železebetonové nádrže na vodu o hloubce 5m, bylo vidět, že tenkrát rozhodně soudruzi nešetřili ani železem ani betonem, tohle byla opravdu fuška.

IMG_3868.JPGIMG_3866.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                        Poslední a největší sousto bylo odstranění haly na úpravu a skladování kaolinu. Obestavěný prostor 30 000m3 železobetonové konstrukce, v části haly byla stále technologie na úpravu a zpracování kaolinu a dva mostové jeřáby, nejprve bylo potřeba toto odstranit težkou technikou a poté bylo možné začít chroupat beton a postupně rozebrat celou halu včetně základů, které byly opět díky přehnané preciznosti soudruhů samé překvapení. Celkem bylo na stavbě mobilním drtičem zrecyklováno a odvezeno 10 000t materiálu.

IMG_3844.JPGIMG_4318.JPGIMG_4333.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 Děkujeme všem co nám na akci pomohli a to hlavně zaměstnanců firmy Fast cargo s.r.o. , JS bagr - Josef Sluka, Zempra KL.

IMG_0118.jpgIMG_0111.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů